Jump to content

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Photo

[PL] Xenovia.pl - Review

Xenovia External Cheats Aimbot Review

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Krzychu15

Krzychu15

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts

Aimbot: 10/10 - Najlepszy aimbot jakiego używałem, bardzo dużo opcji, nie ciągnie po ścianach i działa na FaceIT. :)

TriggerBot: 10/10 Triggerbot Najlepszy jaki widziałem na oczy masa opcji można zrobić baaardzo legit triggerbota jak się troche nad nim posiedzi i potestuje na dodatek ma jeszcze opcje aimbota w triggerbocie - Jak najedzie oddaje strzał.

GlowESP: 10/10 1 GlowESP z tak dużą ilością funkcji! Zajebiste GlowESP

SoundESP: 10/10 Używałem raz i powiem że działa fajnie 

Recoil Control System: 10/10 Bardzo dobrze działa, jest możliwość zmiany na bardziej legit w configu

Config na stronie : 10/10 Masa opcji, nie trzeba restartować cheata żeby wczytać configi od nowa wystarczy przycisnąć F9 po zmianie na stronie, jako pierwsi mają taką opcję za co propsy dla nich.

Ocena ogólna cheata 10/10 Aimbot MEGA TriggerBot MEGA GlowESP MEGA ten cheat jest najlepszy. :)

Support 10/10 Odpisuja po 5 minutach, pomagają zapytasz sie ich o coś odpisują :) pytałem się wczoraj @Xenovia na PM o 3 w nocy dostałem odpowiedz po 10 minutach.

Pozdrawiam.

Proszę o zmianę nazwy tematu na :[PL] Xenovia.pl - Review //Zmienione

Edited by Krzychu15, 10 February 2016 - 19:44.
Zmiana nazwy tematu na życzenie.

• KoMaR1911 and Krzychu15 like this

danielo199854

danielo199854

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 posts

Witaj,  mógłbyś coś napisać o tym jak się czit zachowuje na faceit'ach czy innych typu serwerach :D

• danielo199854 likes this

QWERTYUIOPLKJHGFDSAZXCVBNM

Krzychu15

Krzychu15

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts

Witaj,  mógłbyś coś napisać o tym jak się czit zachowuje na faceit'ach czy innych typu serwerach :D

Grałem 4 gry na FaceIT aimbot troszeczkę różni się od tego bez SafeMode - Działa prawie tak samo

Nie dostałem bana, pytałem się kolegów z którymi grałem czy mi lata celownik czy coś w tym stylu mówili że wszystko legit, nie widzą aimbota

//Edit : Tak jak pisałem poprawili GlowESP teraz działa kozacko - GlowESP 10/10 :)

Also tagged with one or more of these keywords: Xenovia, External, Cheats, Aimbot, Review

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users