Jump to content

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Photo

[PL] Szeroka opinia na temat Xenovia

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Markotny

Markotny

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 99 posts

Witam. Oto moja opinia na temat całokształtu projektu xenovia.pl

1. Administracja

- Trzeba na wstępie to uwzględnić. Wielki + dla Administracji za wkład włożony w pracę nad całym projektem. Administracje oferuje:

- Pomoc praktycznie o każdej porze dnia i nocy

- Natychmiastowy kontakt

- Przemiłą obsługę podczas konwersacji

- Zrozumienie drugiego człowieka

- Fachowo odwalona robota

10/10 !

2. Czit i jego funkcje

cfg

Pomysł na zrobienie CFG na stronie czita ułatwia dosłownie - WSZYSTKO, jest czytelnie, zrozumiale, wszystko ładnie opisane, bardzo łatwo można wszystko skonfigurować, ustawić, zmienić - nic prostszego.

Aimbot

Jeden z lepszych jakikolwiek mogłem posiadać, przy odpowiednich setach można naprawdę pokarać, aimbot skonfigurowany jest bezbłędnie, działa na lidze Faceit a to też nie jest łatwa sprawa ale zaraz do tego dojdziemy, strzelanie jest naprawdę mega proste, łatwe, przyjemne i skuteczne - a przecież o to w aimbocie chodzi

Triggerbot

Nigdy na oczy nie widziałem takiej ilości możliwych ustawień triggerbota jakie są tutaj, wystarczy posiedzieć trochę czasu a od razu wszystko staję się jasne, pod AWP trigger z xenovia to po prostu cudo, przez cały mecz można z AWP biegać a co najważniejsze - wszystko legit

GlowESP 

Ku mojemu zdziwieniu glowESP nie zżera ani jednego FPS'a co czyni go wyróżniającym bo znam wiele płatnych czitów na których glow'y zjadają mnóstwo FPS

SoundESP

Genialna sprawa, działa bez zarzutów, używam od momentu zakupu i spisuje się świetnie, bardzo pomaga w poszukiwaniu przeciwników :)

Autopistols

Wiadomo, na pistole można używać triggera ale łatwo się spalić, tutaj z pomocą przychodzi nam autopistols który strzela bardzo legitnie z każdego dostępnego pistola w grze, jeśli komuś za bardzo nie wchodzą pistole jak najbardziej polecam tego używać :)

RCS

Rcs tak naprawdę mam ustawione w każdej broni tak samo, nie miota celownikiem, na pewno wspomaga podczas strzelania - nic dodać nic ująć 

10/10

3. Czit na ligach

Rozegrałem 5 meczy na Faceit z aimbotem i soundESP i doszedłem do kilku istotnych wniosków:

- Ku mojemu zdziwieniu można grać na naprawdę dobrym aimbocie na Faceit bez bana

- Aimbot sprawuje się bardzo dobrze, nie ma większej różnicy niż na mm'ach

- Można odczuć delikatnie osłabione sety ale wciąż jest petarda

- Nie ma najmniejszej możliwości na bana

Będę próbował grać na innych ligach, wtedy edytuję temat i dam znać

10/10 !

4. Cena

50 zł miesięcznie jak za tyle funkcji, 100% bezpieczeństwo przed VAC, profesjonalną pomoc i możliwosć gry na ligach bez obaw? Bardzo taniutko

Znam jak i pewnie wy znacie pewnego czita gdzie sam aimbot+trigger kosztuje 50zł, a gdzie esp? Gdzie cokolwiek innego? Nie wspominając o automatycznym +b na faceit. 

10/10 !

Słowem końcowym - jeżeli ktokolwiek się waha bądź ma coś innego na oku zaufajcie mi i zainwestujcie w Xenovie, sam z początku byłem sceptycznie nastawiony dla tak świeżego projektu ale jestem naprawdę mega pozytywnie zaskoczony. Nic dodać nic ująć profesjonalna robota :).

Pozdrawiam!

• Beakers, KoMaR1911, ShowTimeQQ and 6 others like this

danielo199854

danielo199854

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 posts

Bardzo ładnie wszystko opisane :)

Wielki plus , na taka recenzje czekałem :) 

• danielo199854 likes this

QWERTYUIOPLKJHGFDSAZXCVBNM

plarer1

plarer1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts

A takie jedno pytanko Aimbota z rcs używałeś czy bez ? 

Super poradnik, wszystko dobrze napisane. Daje plusa.

Markotny

Markotny

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 99 posts

A takie jedno pytanko Aimbota z rcs używałeś czy bez ? 

Super poradnik, wszystko dobrze napisane. Daje plusa.

Aimbota używałem z rcs :) 

krystian008723

krystian008723

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

przekonales mnie do cheata :D

Krzychu15

Krzychu15

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts

Potwierdzam opinie cheat robi miazgę!

Najlepszy cheat jakiego używałem a używałem już ich dosyć sporo.

koneksja

koneksja

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Witam. Działa pod XP ?

figo283

figo283

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
Ta

Bogusiek2

Bogusiek2

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
Zajebiscie opisane przez to co napisałeś postanowiłem kupić ;) i co najważniejsze kupiłem! :D
  • Bogusiek2 likes this

Tateeek

Tateeek

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 34 posts
  • LocationPłock

Ja już kupiłem i nic dodać nic ująć po prostu szok czit Zaje*****

WdZqivF.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users