Jump to content

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Photo

Moja opinia po kilku meczach

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Bruce666

Bruce666

Member

• VIP
  • PipPip
  • 19 posts
  • LocationPoznan, Poland

Cześć ;)

Wczoraj kupiłem Xenovię i musze powiedzieć, że to świetnie wydane pieniądze. 50 zł to idealna cena za tego czita, niczego mu nie brakuje. Fantastycznie skonfigurowany aim, cichy, niezauważalny. Wallhack szybko można włączyć i wyłączyć.. Genialnie zrobiony, bezproblemowo można szybko się zorientować kto gdzie jest, radarhack perfect, bardzo przydatny, bezbłędny. Dodajmy do niego kontrolę rozrzutu, która działa niezawodnie i z AK-47 wreszcie trafiam  :)

Triggera nie używam, ale podejrzewam, że przy takim ogromie funkcji działa bezbłędnie. 

Sam cheat nie obniża FPS, szybko ładnie reaguje na polecenia pod klawiszami. W porównaniu z darmowymi czitami typu EZfrags (EZVACs) czy ABitSmarter ten cheat pokazuje nowy, wyższy poziom. Nikt nie wrzeszczy że czituję, czasem kieruję grę i na razie wszystkie MM'y wygrywamy. 

Świetnie działa autopistols, dzięki niemu ugrałem clutch 1vs5 z Five-Seven i rozbroiłem bombę .

Gorąco polecam każdemu! 

JWD

JWD

Member

• VIP
  • PipPip
  • 14 posts

A na jakich setach grales?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users