Jump to content

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Photo

[PL] Opinia na temat xenovii po 15~ dniach użytkowania

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Flies

Flies

Member

• VIP
  • PipPip
  • 20 posts

Siema,

Postanowiłem się podzielić uczuciami na temat cheata gdyż uważam że mało obiektywnie jest tutaj wszystko ukazywane... Już na wstępnie powiem że z cheatowaniem miałem tyle do czynienia ile można było zobaczyć na filmikach lub OW.

Zacznijmy od początku.

Po kilku przeczytanych tematach i wnioskach na czacie postanowiłem kupić xenovie. Większego problemu z kupnem nie ma gdyż komar~ jest dość przyjaźnie nastawiony do ludzi. kupiłem go poprzez paypal i aktywacja potrwała z 5min. Po zakupie wiadomo jak to świeżak były małe problemy z odpaleniem bo nie wiadomo co i jak lecz po 30min w końcu udało mi się skumać że trzeba używać do tego pendrive. wszystko świetnie zaawansowałem na poziom 2 gdyż już umiem go odpalić i jestem już prawie cheaterem ;). super świetnie przychodzi ci do konfigurowania i tutaj już zaczynają się schody. Jeżeli jesteś ciamajdą i nie ogarniasz cheatów do cs'a możesz sobie pozwolić jak ja na rage mode na mm'ach i wyrwać overwatcha. true story wpierdoliłem bana za overwatcha bo ruski wiadomo wkurwiali itp. nie ważne jak się jest noobem zdarza się nawet takie coś. jeżeli chodzi o opis funkcji co to jest i co to robi to wersja angielska jest lepiej wytłumaczona niż polska - serio - np. aimlock w angielskiej wersji brzmi 'namierza następnego przeciwnika' a w polskie że nie... niby szczegół a robi wielką róźnice. no dobra wiadomo nie wszyscy się urodzili nauczycielami itp aby dobrze wyjaśnić rzeczy. przechodzimy do ustawień cheata tzn settingsów - są przykładowe ustawienia ludzi co robią własne ustawienia ale z nimi to jest różnie w zależności jak ktoś to zrobi. jako że mi nie pasowały żadne postanowiłem zrobić własne. zrobiłem i działają spoko na mm'ach -aim,rcs itp. jeżeli chodzi o faceit to tutaj odczułem największe rozczarowanie.

korzystam z xenovii głównie na faceitach [około 150h przegrałem z nią] i jest to zupełnie co innego niż na mm'ach można oczekiwać. wiadomo że nie może być tak samo bo faceit lepsze zabezpieczenia itp - ale jak mi ktoś wmawia że rcs działa jak się strzela do przeciwnika a w rzeczywistości spray leci bez kontroli to jest coś nie halo, do aim i esp[tych dźwięków nie mam zazstrzeżeń]

*RCS mam ustawiony tak samo na faceitach jak i mm - i to 2 róźne światy.

*WH - używam czasem i pokazuje wszystko jak na dłoni lecz nie polecam z nim biegać gdy ktoś nie potrafi się kryć z nim. ja osobiście gram nie naturalnie z nim dlatego go odpalam okazjonalnie.

*Support oraz pomoc od administracji - daje 4/6 ponieważ po moich licznych zapytań i nie raz wkurwiających nigdy nie zignorowali mnie jak gówniaka lecz próbowali pomóc w taki lub inny sposób.

ogólna ocena 8/10 z powodu tego rcs na fejsach.

pozdrawiam,

pa,

czołem,

p.s jest to moja osobista ocena tego i owego jeżeli się nie zgadzasz to są 2 wyjścia.

1. jest to nadal twój problem.

2.możemy wymienić argumenty.

p.s2

musiałem zrobić edit bo pisząc to grałem jednocześnie :P

KoMaR1911

KoMaR1911

Administrator

• Administrators
  • 357 posts

Mi wszystko działa na FaceIT jaki masz system?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users