Jump to content

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Photo

Moja opinia po kilku meczykach. ;)

• Please log in to reply
4 replies to this topic

koxiarek

koxiarek

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 posts

Aimbot-Perfekcyjny nic dodać nic ująć do gry legit polecam. 10/10

Wallhack-Mało to używam, ale można szybko włączyć wyłączyć jak dla mnie gites. 8/10

BanyHłop-Co można powiedzieć, banyhopy ładne wchodzą, chodź mógłby być autostrafe ale i tak 9/10

Radar-Na większości radarhacków są jakieś dane pokazane dopiero jak jesteśmy blisko wroga, a tutaj? Odrazu są 10/10

AutoPistol-Na początku miałem z tym problemy ale się udało przy pomocy Komarka, którego pozdrawia. 6/10

TrigerBot-Niestety nie przypadł mi do gustu. ;) 5/10

A więc podsumowująć, ten cheat jest zajebisty jednym słowem.

Na każdej lidze można pograć legi bez obawy o bana, bardzo miła administracja chętna do pomocy w kązdej sprawie i godzienie. ^^

Cena również jest bardzo dobra jak na takiego cheata-50zł. ;3

KoMaR1911

KoMaR1911

Administrator

• Administrators
  • 357 posts

Triggerbot słaby bo nie wykorzystałeś jego pełnego potencjału ;) Pobaw sie z TriggerWorkWithAim, ustaw sobie dobre delay i pause to zobaczysz prawdziwą moc tego cuda

• koxiarek likes this

koxiarek

koxiarek

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 posts

Triggerbot słaby bo nie wykorzystałeś jego pełnego potencjału ;) Pobaw sie z TriggerWorkWithAim, ustaw sobie dobre delay i pause to zobaczysz prawdziwą moc tego cuda

Okej, spróbuje coś tam pozmieniać. ;3

endure23

endure23

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 84 posts

I chyba już nie wykorzysta ;) z resztą 9 zbanowanych kont a może i więcej mówi samo za siebie

• endure23 likes this

koxiarek

koxiarek

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 posts

I chyba już nie wykorzysta ;) z resztą 9 zbanowanych kont a może i więcej mówi samo za siebie

Mhm.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users