Jump to content

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Photo

[PL]Recenzja.

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Ziemek123

Ziemek123

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts

Witam.

Chciałbym tu wyrazić moją opinie na temat tego czita w języku polski :).

Jak będę miał trochę więcej czasu po staram się wrzucić po angielsku.

AIMBOT 9/10.

Bardzo dobry aimbot , idealnie naśladuje ruchy gracza,łatwo można go skonfigurować,posiada wszystkie nie zbędne funkcje aby był legit,można nim grać w 100% bez obawy o bana na faceit.Staty jakie na nim robię na faceitach przekraczają zawsze 30 fragów,aimbot pod awp/m4/ak47 jest genialny, flicki/spray/pestki to jest własnie wszystko w tym aimbocie,lekko gorzej jest z deagle/usp-s ale myślę że administracja te dwie bronię w tym aimbocie trochę ulepszy.Edit:Udało mi się polepszyć trochę pistol poprzez zwiększenie smootha i fov :) 

Funkcje:

AimbotLOCK: Przydatna funkcja,praktycznie nie zbędna,choć osobiście jej nie używam.

Aimbot Visible Check: Wszystko poprawnie działa, od razu jak jest ściana aimbot przestaje działać :)

Recoil Control System: Działa bez zarzutów, choć czasami na daleki odległości po prostu nie daje rady.

TriggerBot 10/10.

Dobry triggerbot pod MM'y,wszystko ładnie działa,choć mało go używam,wiem że nic się nie zacina i zawsze jak zobaczy model(nawet plecak) to oddaje strzał.

Nie będę tu pisał funkcji bo wszystko ładnie działa :)

GlowESP  10/10.

Nic się nie zacina, bardzo dobrze wykonany glowESP nie zżera ani jednego fps'a.

Funkcja pokazująca ilość HP pozostałego jest genialna.

SoundESP 10/10.

Nic dodać nic ująć, wszystko działa poprawnie.

MISC 8/10.

Trochę mało funkcji, dlatego taka ocena.

Rage Mode 5/10.

Dupy nie urywa, brakuję masy funkcji.

Teraz ocenię całokształt.

Cena: 50zł? Bardzo niska jak za takiego dobrego czita i możliwość grania na ligach.

Wykrywalność:Zerowa,Na faceit gram już chyba 15 mecz i nic ,nikt nie oskarża mnie o hacki itp.

Da się nim karać innych?: Jak najbardziej na każdy mecz mam co najmniej 30-50 fragów zależy jaki mecz.

Obsługa: Na początku może wydawać ci się lekko przerażająca ,ale po 2-3 dniu już wszystko ogarniasz i jest kosa :D.

Kontakt z Administracją: Mógłby być trochę lepszy szczerze powiedziawszy.

Ogólna ocena: 9/10

Daję taką oceną a nie inną bo jednak brakuje troszkę jeszcze temu czitowi do perfekcji, mówię tu o funkcji AimbotLOCK aby móc ustawić dla niej np:smooth.Ale pamiętajmy przede wszystkim że ten czit został stworzony do gry Legit a nie Rage.

Zdjęcia:

50970313289673166573.jpg

43503538497559949372.jpg

12097472994431943452.jpg

70515318606301743600.jpg

29895606582828585509.jpg

Pozdrawiam, wszystkich którzy przeczytali moją recenzje :_).

KoMaR1911

KoMaR1911

Administrator

• Administrators
  • 357 posts

Do MMów polecam używać triggerbotworkwithaim - Pestki z USP i deagla siadaja idealnie a co do faceitów też triggerworkwithaim tylko oddajesz strzal a nie triggerbot

Aimbot lock służy do tego żeby nie lockowało 2 przeciwników na raz - lockuje 1 i po zabiciu 1 nie leci na 2

Ziemek123

Ziemek123

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts

Mój błąd :) Zaraz poprawię :_).

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users