Jump to content

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Photo

Recenzja Xenovi / 3+ miesiąca

• Please log in to reply
3 replies to this topic

narco

narco

Overwatch Bypasser

• Member
  • PipPip
  • 23 posts

Wstępnie zacznę że nie byłem w posiadaniu tego cheata od mniej więcej 3 miesięcy i zaciekawiło mnie parę nowych rzeczy więc postanowiłem zakupić ten cheat na miesiąc

ale niestety nie za dużo one wniosły.

8,5/10 Aimbot - (najgłówniejsza jak dla mnie opcja) za czasów gdy grałem na aimie pod mouse 1 nie wspominam jakoś źle, od dłuższego czasu teraz gram na aimie pod mouse 5

z konfiguracją tego aima nie bawiłem się w pełni ale nie działa źle, dobrze naciąga zauważyłem że specjalnie jakoś taką krzywą linią, specyficznie (dobrze). 

Aim sam w sobie jest jak najbardziej w porządku i opcja locktime też jest mega, deagle muszę dopracować bo nie zawszę wejdzie ale największą męczarnią jest full auto

trzymając aim keya + działający rcs.

6/10 Recoil Control System - PRZECIĘTNIAK, często nie chce wchodzić, Administracja twierdzi że 100 na 80 najlepiej, wcale nie bo nie da się skonfigurować w ogóle tego rcs

był słaby jak jest. Full auto działa dobrze na ścianie niestety na przeciwniku nie, poza tym nie wygląda to za ładnie i legit. Nie ma nic do gadania tylko trzeba go zmienić komar, a nie kręcić hvh na nevervacu ;)

-/- TriggerBot - Jest dobry ale nie używam. Dla mnie ta opcja jest dla goldów bez reakcji, proponuje przerzucić się na aim keya pod mouse 5 ;)

+ taka sugestia, dodajcie randomowy delay, jakiś czas temu używałem tego na xxx not bad.

-/- GlowESP Nie używam, nie wiem.

-/- Radar - Kiedyś używałem od czasu do czasu, był dobry.

10/10 Auto BHOP - Dobry.

-/- Anty Flash/Pistol - nie używam

7/10 SafeMode - Aim i Rcs nie działa za dobrze.

3/10 Loader - Wygląda jak GÓ*NO, działa dobrze.

Ogólnie 7,5/10

Dziękuje za przeczytanie recenzji tego cheata.

-narco

KoMaR1911

KoMaR1911

Administrator

• Administrator
  • 388 posts

Muszę odnieść się do tego recoila bo jest to nie prawda - bawiłeś się opcjami X i Y? to za mało jest jeszcze Smooth który duuuuuuużo zmienia + nie pisałem że zalecane jest 100 x 80 y ja nigdy nic nie polecam bo 1 pasuje co innego a 2 co innego

z tego co widze zmieniłeś X na 80 a Y na 100 więc ten recoil będzie strzalać nad glową, będzie shakować bo Y jest na 100% nie moja wina że CSGO robi tak randomowego recoila że żeby go wykonać trzeba robić to co widzisz z shakowaniem na Y (głównie na Ak47, M4A4) + z tego co wiem cheat Le.... w skrócie robi Cię w ... owszem recoil wyglada ładniej i niby wszystko ok jednak działa tak samo na overwatchu / spec / demkach sprawdz jak działa Ci Aimbot Recoil, wyłącz Recoil Control System

vKINGG

vKINGG

(★) Xenovia HaXoR

• Member
  • PipPipPipPipPip
  • 76 posts

Jak chcesz wyglądać legit ustwa sam aimbot RCS 0 szejków

• narco likes this
<p><span style="font-size:18px;"><span style="color:#ff0000;">TOP </span><span style="color:#00ff00;">ULTRA </span><span style="color:#00ffff;">HD </span><span style="color:#0000ff;">GAMING </span><span style="color:#ffa500;">MEME</span></span>

narco

narco

Overwatch Bypasser

• Member
  • PipPip
  • 23 posts

jakoś ogarnąłem tego rcs i nie narzekam mega ale nic nie przebije rcs z h.xui ;)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users