Jump to content

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Photo

Moja opinia

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Przemo

Przemo

Legit Cheater

• Member
  • Pip
  • 4 posts

Xenovii używałem przez niecały miesiąc, przez ten czas zdążyłem się już do niego przekonać. Ma wiele zalet, ale też kilka wad. Mimo tego bardzo go polecam.

Na początku byłem sceptycznie nastawiony na zakup tego cheata przez opinie na cshacked, jednak zmieniłem zdanie i postanowiłem, że spróbuje. Nie zawiodłem się.

Aimbot 9/10:

Wszystko działa bardzo dobrze, jest masa opcji [ dla mnie nawet za dużo bo nie rozumiem niektórych ] dla legit gry. W sumie grałem ok 20 MM'ów i 10 Faceitów, 0 jakiejkolwiek blokady, nikt się nie pruł o to, że cheatuje, a co najważniejsze demko czyste ! Oglądając swoje nagrania aż sam nie wierze, że gram na cheacie. Z AK siadają takie głowy, że nie wierze w takie coś. Jednak daje te 9/10 bo z niektórymi pistoletami nie jest fajnie, przykład? Deagle. Po prostu nie lockuje się na głowie.

TriggerBot 10/10:

Wszystko działa bardzo fajnie, wiele możliwości konfiguracji, dzięki czemu gra na triggerze to sama przyjemność. Opcja ''TriggerWorkAim'' jest super :)

WH/ESP 9/10:

Działa dobrze, jednak czasami nie łapie przeciwnika, nie ma co się rozpisywać bo to tylko WH.

Recoil Control System 9/10:

Przy odpowiednich ustawieniach nie trzęsie celownikiem na ''specu'', działa bardzo fajnie + możliwość konfiguracji każdej broni z osobna, nie tylko dane grupy.

SoundESP 10/10:

Działa dobrze jednak z tego nie korzystam, dla mnie jest to po prostu zbędne :)

Bezpieczeństwo 11/10:

Według mnie nie ma możliwości dostania VAC'a przy tak małym userbase + takich zabezpieczeniach. Wszystko jest zrobione profesjonalnie i dokładnie, spokojnie można grać na Xenovii nie bojąc się o swoje main konto.

SafeMode 9/10:

Działa stabilnie i nie ma mowy o blokadzie [ FaceIT, chyba że z Normal Mode ], jednak Aimbot mógłby działać TROSZKĘ lepiej :>

Cena 11/10:

Za 50zł możliwość grania na ligach bez obawy o VAC i inne blokady? Bardzo polecam !

Jedynie czego mi brakuje to opcji SilentLoad na jakieś małe LAN'y, jednak ten loader rzuca się w oczy.

Naprawdę bardzo polecam, na pewno tutaj wrócę bo warto !!

• vKINGG likes this

KoMaR1911

KoMaR1911

Administrator

• Administrator
  • 388 posts

Dzięki za opinię ;)

WH działa tak w każdym cheacie Valve naprawiło to że można widzieć wszystkich na całą mapę

co do FaceIT'a to tam po prostu serwer nie wysyła informacji dlatego WH działa tylko na mały dystans

tak ode mnie na Deagle / awp / innych pistoletach potestuj sobie TriggerWorkWithAim

• Przemo likes this

vKINGG

vKINGG

(★) Xenovia HaXoR

• Member
  • PipPipPipPipPip
  • 76 posts

do deagla tak jak wyzej komar napisał triggerbotWorkWithAim+Ustaw sobie aimkey na np mouse5 :D

<p><span style="font-size:18px;"><span style="color:#ff0000;">TOP </span><span style="color:#00ff00;">ULTRA </span><span style="color:#00ffff;">HD </span><span style="color:#0000ff;">GAMING </span><span style="color:#ffa500;">MEME</span></span>

Przemo

Przemo

Legit Cheater

• Member
  • Pip
  • 4 posts

do deagla tak jak wyzej komar napisał triggerbotWorkWithAim+Ustaw sobie aimkey na np mouse5 :D

Przetestuje i dam znać.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users